Prie kokių kitų papuošalų gali būti derinami sidabriniai auskarai?

Kai norime segėti papuošalus, dažniausiai juos stengiamės derinti su kitais papuošalais. Kai kam tai gali būti sudėtingesnis darbas, o kai kam tai gali atrodyti pakankamai lengva. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis patarimus, kurie padės tinkamai suderinti sidabrinius auskarus su kitais papuošalais, į ką svarbu atkreipti dėmesį.

Rinkitės tokio pačio metalo papuošalus

Tikriausiai vienas paprasčiausių patarimų, kuris gali padėti tinkamai suderinti sidabrinius auskarus su kitais papuošalais yra tas, kad kitus papuošalus verta rinktis irgi sidabrinius, taip galėsite sukurti vientisumą ir jie tarpusavyje labai gražiai derės.

Rinkitės komplektus

Puiku yra tai, kad perkant sidabrinius auskarus vienu kartu galite nusipirkti visą komplektą. Taip nereikės sukti galvos, kokį variantą geriau pasirinkti. O komplektai gali būti pagal kiekvieno skonį, tai yra sidabriniai auskarai, apyrankė ir žiedas, kitas variantas gali būti sidabriniai auskarai, kaklo papuošalas ir apyrankė, tad variantų yra ne vienas.

Pirkite iš vieno pardavėjo

Jeigu nusprendėte visus papuošalus pirkti atskirai, tada verta bent jau rinktis vieną pardavėją, nes ten parduodamos prekės dažniausiai būna vienos stilistikos, todėl yra kur kas lengviau priderinti vieną papuošalą prie kito. Atrodo, net toks paprastas ir su papuošalais nesusijęs kriterijus gali duoti labai didelės naudos.

Rinkitės papuošalus su vienodomis detalėmis

Dar vienas svarbus dalykas, į ką verta atkreipti dėmesį derinant papuošalus tarpusavyje yra tai, kad galima atkreipti dėmesį į tas pačias detales ir taip bus kur kas lengviau juos suderinti. Tad jeigu sidabriniai auskarai turi nedidelius kristalus, tai ir apyrankė ar kaklo papuošalas gerai būtų, kad juos turėtų. Jeigu ant sidabrinių papuošalų yra tam tikri raštai ar išraižymai, būtų puiku, kad ir ant kitų papuošalų visa tai būtų.

Tokių klaidų venkite

Kaip bebūtų, tačiau kartais nutinka ir tokių atvejų, kad persistengiama yra per daug, nors ir papuošalai yra suderinti tarpusavyje. Kad nepadarytumėte klaidos ir neatrodytumėte neskoningai, verta turėti saiką. Jeigu jau pasirinkote gana didelius sidabrinius auskarus, tuomet geriau atsisakyti kaklo papuošalo, nes vienoje vietoje tiesiog visko bus per daug. Kur kas geresnis variantas yra rinktis apyrankę, kad būtų palaikomas balansas.