Nauji butai Vilniuje: kuriuos rajonus renkasi jauni žmonės?

Šiais laikais nei vienas jaunas žmogus nenori pirkti seno, sovietinio stiliaus buto. Tokie butai ne tik nėra ekonomiški, bet ir be galo neišvaizdūs. Tad ne paslaptis, kad jauni žmonės Vilniuje ieško naujų butų, kurie ne tik kur kas modernesni, bet ir ekonomiški. Visgi kyla klausimas, kuriuose rajonuose mėgsta apsigyventi jaunimas?

Antakalnis

Antakalnyje galima rasti tiek senesnių, tiek naujesnių butų, tad nenuostabu, kad jaunus žmones taip pat ten galima sutikti. Nauji butai Vilniuje kainuoja įvairiai, šiame rajone jie gali būti šiek tiek pigesni, nei kituose, kurie yra arčiau centro.

Naujamiestis

Turbūt daugelis jaunų žmonių nori kraustytis į naujamiestį. Jis ne tik yra moderniai įrengtas, bet ir visiškai pritaikytas jauniems žmonėms. Juk būtent šiame rajone nuolat vyksta ne tik visokie renginiai, bet ir klubai. Tad jei norite kraustytis ten, kur žmonės nemiega naktimis, naujamiestis bus puiki vieta.

Pilaitė

Kur nauji butai Vilniuje kainuoja pigiausiai? Žinoma, kad Pilaitėje. Nepaisant to, kad šis rajonas šiek tiek labiau nutolęs nuo centro, galima pastebėti, kad čia ne tik daug linksmybių, bet ir kiekvienas namas pastatytas gražiai ir moderniai. Na, bent jau daugelis jų. Tad tie, kurie nori kraustytis į modernų rajoną, Pilaitė jiems idealus pasirinkimas.

Senamiestis

Turbūt keista minėti senamiestį ir naujus butus, tačiau galima pastebėti, kad net ir senamiestyje daug kas atsinaujina. Šiame rajone taip pat gali būti moderniai įrengtų butų.

Šnipiškės

Turbūt vienas populiariausių rajonų yra Šnipiškės. Jis ne tik arti centro, bet ir kainos gana palankios.

Užupis

Užupis – ne tik menininkų, bet ir jaunų žmonių vieta. Tad jeigu norite kraustytis ten, kur tikrai nenuostabu, rinkitės šį rajoną.

Žirmūnai

Tikrai Žirmūnai yra vienas iš dažniausių pasirinkimų. Nepaisant to, kad šiame rajone daug senos statybos namų, galima pastebėti, kad statomi ir nauji.

Žvėrynas

Turbūt žinote, kad Žvėrynas – tai prestižinis rajonas. Žvėryne ne tik rasite gražią aplinką, bet ir daug įdomių vietų.