Šilumos siurbliai oras vanduo – taupus pasirinkimas

Kiekvienas mūsų nori gyventi namuose, kurie būtų komfortiški. Tad nenuostabu, jog šiais laikais žmonės yra linkę investuoti vis didesnes sumas į žadamą komfortą. Tačiau didesnė kaina ne visada suteikia didesnį komfortą. Šiais laikais lengvai galima atrasti ir pigesnių gaminių, kurie pranoks bet kokius turimus lūkesčius. Vieni jų – šilumos siurbliai oras vanduo. Nepaisant nedidelės kainos, oras vanduo ne tik efektyviai šildo bei vėsina oro temperatūrą, bet ir šildo vandenį. Tad galima sakyti, jog ši sistema yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi ne tik komfortiškai, bet ir ekonomiškai.

Kokie kiti pasirinkimai?

Oras vanduo nėra vienintelis pasirinkimas, šilumos siurbliai gali būti labai įvairūs. Tad rinktis reikėtų tik pagal savo poreikius. Jei jau turite namuose sistemą, kuri kaitina vandenį, tuomet puikus pasirinkimas bus šilumos siurbliai oras oras, kurie šildys ir vėsins tik orą.

Ar verta pirkti išsimokėtinai?

Nors šilumos siurbliai nekainuoja brangiai, kai kurių finansinė situacija vis tiek gali neleisti jų pasirinkti. Tokiais atvejais reikia nepamiršti galimybės įsigyti sistemą išsimokėtinai. Mokėsite nedideles įmokas, todėl finansinė padėtis didelio šoko tikrai nepatirs.

Kaip išsirinkti šilumos siurblį oras vanduo?

Pasirinkus šilumos siurblį oras vanduo, lieka tik išsirinkti konkretų gaminį. Tą padaryti tikrai nebus lengva, kadangi šiomis dienomis galima rasti ne tik daug gamintojų, siūlančių oras vanduo, bet ir pačių modelių. Į kokius kriterijus reikia atsižvelgti?

  • Gamintojas. Pasirinkti gamintoją nėra taip lengva, kaip atrodo. Gamintojų daug, tad tą vienintelį išsirinkti tikrai sudėtinga. Atsižvelgti reikėtų ne tik į sukauptą patirtį, bet ir atsiliepimus internete.
  • Kokia gaminio kaina? Nors kaina dažnai minima kaip ne pagrindinis kriterijus, verta pripažinti, jog nuo kainos neretai priklauso kokybė. Tad atsižvelgti į kainą visada svarbu.
  • Galingumas. Ne visiems reikalingas galingiausias šilumos siurblys, svarbu pasirinkti tą, kurio užteks apšildyti reikiamą plotą.
  • Papildomos funkcijos. Šilumos siurbliai gali turėti įvairias papildomas funkcijas, pasirinkite tas, kurios reikalingos.
  • Dydis. Tai mažiausiai svarbus kriterijus, tačiau vis tiek kai kuriems aktualus. Jei neturite daug vietos, kurią galite skirti šilumos siurbliui, rinkitės mažesnius matavimus.